Tuesday, July 6, 2010

esmaspäev

Alustasin ka täna sõitu Caboga ennem. Mõnusalt jahe õues. Päike küll paistis, aga jahe oli. Nii et sain suurel trackil siis jalutada jälle. Mõnus oli, isegi parmud ei teinud meile liigaJ Niisama chillilt jalutasime, nautisime ilma. Siis võtsin Remby, alguses tegin maneezis soojendust. Väga hea oli, nagu eile, veidikene oleks jah vb võinud veel pehmem olla, aga sellega võrreldes millega ma harjunud olen oli ta väga hea. Niisiis läksin välja. Kiku lubas pildistada ka. Väljas esialgu muidugi ta kartis jälle muru, et äkki killerjänku tuleb, aga ta harjus ikkagi kiiresti ära. Ja ta oli jälle nii hea. Aegajalt traavis hakkas kangutama aga siiski kõvasti parem kui muidu. Ta oli vasakule mõnusalt pehme. Galopis oli ka hea. Üldiselt. Lihtsalt hea on, et ma sain sellise, kerge käega teda õigesse kohta, mis muidugi annab järjekordselt kinnituse et käsi on vägavägaväga tähtis.Lihtsalt nõme et ma ei suuda veel igapäev nii targalt ja õigelt sõita kui vaja.Üldiselt sõitsin ma küll veidikene pikema ratsmega kui muidu, aga vahepeal sain teda siiski rohkem asendisse ka. Aegajalt ta tõmbas kangeks ka aga samas ta oli ikkagi hea. Nii et jäind järjekordselt väga rahule.
Täna sain Silvialt ka sõnumi. Võistlused olevat hästi lõppudelõpuks läinud ja oli rahul, ainult viimane päev ta vist bubega ei osalenud või ma ei saanud täiesti aru. Tulemusi ma hetkel öelda ei oska, sest et mul on see pompaduuri kodukas kadunud, kus tulemusi vaadata sain. Igatahes sai ta italian federationilt kõne, et ta läheks veel ühte kohta võistlema prantsusmaal ja ta jääbki nüüd nädal kauemaks. Nad pidid muidu täna jõudma, aga no jääb vist ära. Jään veel nädalakeseks üksi siia. Veidi kahju, kiku läks ka täna ära. Aga see eest lubas silvia mulle järgmiseks nädalaks 2 vaba päeva ja lähen siis ehk kikule külla. Üldiselt silvial vist käibki selle ratsaliidu kaudu võistlemised, et talle helistatakse, soovitatakse kuskile minna ja siis läheb. Mu inglise keel tundub kohati ikka nii nii halb(eriti kui telefoniga rääkida) ja siis ma ei imesta kui paljutest asjadest valesti aru saan, aga sellest vist sain enamvähem õigesti aru.:))
Ja sain päeval magada. Tegelt lõpuks andis ikka tunda see vähene magamine laupäeval:D Ja kikuga käisime poes ka. Ostsin jälle nädala jagu süüa, sest rolleriga just palju asju ei vea. Eriti pettunud olin loomulikult, et still waterit ei olnud, ehk siis, gaseeritud vesi ei meeldi üldse kohe. Nii et ostsin erinevaid mahlasid ja siis kallist vett ka 2 pudelit. Tegelt mulle kõlbab siinne kraanivesi ka, aga ta ei ole nii puhas täitsa. Lõpetan nkn kraanivee joomisega:D Ja tõesti palju palju palju asju ostsin tonnide viisi ja arve oli 30 euri umbes, ma olin, aa nagu päris normaalne ju. See pood oli ka enamvähem nagu meie säästukas, aga kui ma pikalt seal šoppasin ja otsisin kus miski on(siin poodides ei lähe miiitttttee kui midagi loogiliselt, et kõik maitseained oleks ühes kohas näit, ei kõik on üle terve poe erinevatesse kohtadesse jaotatud, ja munad on enamvähem täiesti piimatoodetest ja sellistest asjadest eemal. Igatahes ebaloogilisus kuubis) siis leidsin odavamad tooted ja nii saigi kuidagi odavalt ostetud. Vähemalt on puuvili ja juurvili üksteise kõrval:D
Tore nv oli ja hea oli mitte üksi olla. Ja nüüd sain netipulga ka mis töötab minu toas veidi sitalt. Aegajalt kaob levi ära ja siis ongi kellad. Aga kõige parema neti avastasin talli kõrval, silvia kuuenda seeria bemmis. Võtmed on mul tegelt olemas, nii et läksin sisse ja oligi hea soe. Ja sõitma ma sellega ei julge minna kui elu kallis on:D:D Kuigi ma veidi kartsin seal autos, sest see auto tegi iseenesest koguaeg mingeid askeldusi ja hääli seal sees. Nagu elaks. Vb uute autode värk:D varsti elavadki, tranfoormerid:D:D:D
Ja killer spiderit pole siiani näinud. Hetkel olen õnnelik selle üle:D
Olge tublid !



rembyga siis, pildid pole kõige kõigema kvaliteediga, mu peeglikas lihtsalt teeb oma tahtmise järgi pilte


super nunnu pilt
abuuuuu
canter, jalavhetus:D






3 comments:

  1. alt üles vaadates
    alumine-pinges,
    kolmas pilt ,väga hea kaela asend,tubli
    jalavahetuse pilt-hea
    ülevalt alla 2 - nõks pinges,lükka puusad enda alla
    ilusad pildid ,tubli laps oled :))

    ReplyDelete
  2. Kahjuks kiku jah õigetel aegadel pilte ei saanud kui ta hea oli, aga mõned üksikud pildid ikka:)

    ReplyDelete
  3. mine nüüd ,üldsegi mitte paha

    ReplyDelete